17.10.2022

Webinary CyfrOFFego kONtaktu w październiku 2022 r.

Ostatnio dostajemy sporo zapytań od naszych stałych fanek i fanów, którzy czekają na nasze kolejne webinary, kiedy znów spotkamy się w przestrzeni online. Spieszymy donieść, że wracamy. Wraz z nowym rokiem szkolnym przygotowaliśmy kolejne propozycje webinarowe, a wraz z nimi moc nowych inspiracji. Najbliższe dwa spotkania online już w październiku, kiedy to świętujemy zarówno Europejski Tydzień Kodowania i Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa. Obie akcje są nam bardzo bliskie, dlatego z przyjemnością się w nie włączyliśmy. Zapraszamy na 2 webinary przygotowane na te okazje.

Code Week OFF i ONline z CyfrOFFym kONtaktem

Tradycyjnie już – jak co roku – włączamy się z programem CyfrOFFy kONtakt w świętowanie Europejskiego Tygodnia Kodowania – Code Week 2022. Jak zawsze zapraszamy na spotkanie pełne nowych zakodowanych inspiracji nauczycielki i nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Spotkanie poprowadzi Agnieszka Chomicka-Bosy – dobrze znana naszym stałym bywalcom i bywalczyniom – która przygotowała specjalnie na tę okazję nowe aktywności do wykorzystania podczas Code Week z najmłodszymi dziećmi.

DLA KOGO?
Nauczyciele i nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.
Edukatorzy i eukatotorki.

PROWADZĄCA:
Agnieszka Chomicka-Bosy – nauczycielka, edukatorka, trenerka kompetencji cyfrowych. Współautorka autorskiego programu do informatyki dla edukacji wczesnoszkolnej. Autorka ćwiczeń do kodowania dla dzieci 5-6-letnich. Trenerka Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog i Fundacji Szkoła z Klasą. Ambasadorka i trenerka w programie Solve for Tomorrow. Stała współpracowniczka programu CyfrOFFy kONtakt. Należy do grupy innowacyjnych nauczycieli Superbelfrzy Mini. Miłośniczka nauki programowania, która swoją programistyczną pasję rozwija m.in. w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

LINK DO WEBINARU (bez wcześniejszej rejestracji):
https://edukacja.clickmeeting.com/samsung-cyfroffy-kontakt

Weź udział w Europejskim miesiącu Cyberbezpieczeństwa

Październik to nie tylko miesiąc związany z nauką kodowania, ale także z bliskim naszym działaniom cyberbezpieczeństwem. Niedawno byliśmy na Międzynarodowej Konferencji Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie, gdzie dzieliliśmy się dobrymi praktykami wypracowanymi w ramach programu CyfrOFFy kONtakt. Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa to doskonała okazja, żeby kontynuować ten temat i zaprosić nauczycieli i nauczycielki edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej na spotkanie, podczas którego podzielimy się nowymi pomysłami na działania związane z bezpieczeństwem cyfrowym najmłodszych dzieci i pokażemy, jak zgłosić swoje działania w przedszkolu czy szkole na mapę Europejskiego Miesiąca Cyberbezpieczeństwa https://bezpiecznymiesiac.pl/

DLA KOGO? Nauczyciele i nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Edukatorzy i edukatorki.

PROWADZĄCA: Agnieszka Chomicka-Bosy – nauczycielka, edukatorka, trenerka kompetencji cyfrowych. Współautorka autorskiego programu do informatyki dla edukacji wczesnoszkolnej. Autorka ćwiczeń do kodowania dla dzieci 5-6-letnich. Trenerka Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog i Fundacji Szkoła z Klasą. Ambasadorka i trenerka w programie Solve for Tomorrow. Stała współpracowniczka programu CyfrOFFy kONtakt. Należy do grupy innowacyjnych nauczycieli Superbelfrzy Mini. Miłośniczka nauki programowania, która swoją programistyczną pasję rozwija m.in. w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

LINK DO WEBINARU – bez wcześniejszej rejestracji: https://edukacja.clickmeeting.com/samsung-cyfroffy-kontakt

Webinary CyfrOFFego kONtaktu w październiku 2022 r.

W nowym roku szkolnym wracamy z kolejną porcją inspiracji i zapraszamy po nie na nasze webinary. Pierwsze dwa odbędą się już w październiku.

ZOBACZ WIĘCEJ

Jak włączyć się w DBI 2022?

Jak włączyć się w obchody DBI z najmłodszymi dziećmi z przedszkoli i szkoły podstawowej?

ZOBACZ WIĘCEJ

Dzień Bezpiecznego Internetu 2022

Dzień Bezpiecznego Internetu w tym roku obchodzony będzie 8 lutego. Jak włączyć się do akcji?

ZOBACZ WIĘCEJ
POWRÓT DO AKTUALNOŚCI